آموزش تغییر سایز چشم با نرم افزار فتوشاپ

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش فتوشاپ ، مقاله های آموزشی
/
 1,649
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 رای, میانگین: 3٫33 out of 5)
Loading...

شاید برایتان پیش بیاید که بخواهید سایز چشم خودتان یا دوستان و هر کسی که می خواهید را با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییر دهید که این تغییر سایز شامل کوچک کردن و بزرگ کردن می شود که روش های زیادی وجود دارد که ما در این آموزش یکی از ساده ترین روش را انتخاب کردیم که تنها با چند کلیک ساده می توانید این کار را انجام دهید و اگر هم نیاز دارید که به صورت حرفه ای این کار را انجام دهید با ما در مطالب بعدی سایت همراه باشید .

در این آموزش ما با استفاده از ابزارهای elliptical marquee tool ، free transform ، warp و deselect کار خواهیم کرد که در طی آموزش با آن ها برخورد خواهیم کرد .

همانطور که در اول مطلب به آن اشاره شد این آموزش یکی از ساده ترین آموزش های تغییر سایز چشم است که متدی ساده دارد و برای انجام ادیت های خیلی حرفه ای نیاز به صرف زمان زیادی است تا کیفیت کار بالا و بدون نقص باشد .

آموزش تغییر سایز چشم با نرم افزار فتوشاپ :

  • مرحله اول : عکس مورد نظر را وارد نرم افزار فتوشاپ می کنیم و با استفاده از کلید های ترکیبی CTRL + J یک لایه دیگر از عکس ایجاد می کنیم و یا روی لایه اصلی راست کلیک کرده و گزینه duplicate layer را انتخاب می کنیم .

آموزش تغییر سایز چشم با نرم افزار فتوشاپ

  • مرحله دوم : با استفاده از ابزار elliptical marquee tool یک شکل بیضی دور یکی از  چشم ها می کشیم که می توانید با دو بار زدم دکمه M این ابزار را انتخاب کنید .
مطلب پیشنهادی به شما  آموزش استفاده از font Awesome در فتوشاپ برای طراحان وب

  • مرحله سوم : در محوطه انتخاب شده راست کلیک کرده و گزینه free transform را انتخاب می کنیم .

  • مرجله چهارم : برای بار دوم روی قسمت انتخاب شده راست کلیک کرده و گزینه warp را انتخاب می کنیم .

  • مرحله پنحم : اگر مراحل را درست پیش رفته باشیم ۹ مستطیل تشکیل می شود که برای با کیفیت بودن کار ما مستطیل مرکزی را در نظر میگیریم و هر بار گوشه مستطیل مرکزی را کلیک می کنیم و موس را نگه می داریم و کمی به طرفین می کشیم و سپس گوشه های دیگر را هم به این شکل انجام می دهیم و باید دقت کنیم که میزان حرکت دادن گوشه ها باید به یک اندازه باشد (طبق تصویر پائین) .

آموزش تغییر سایز چشم با نرم افزار فتوشاپ

  • مرحله ششم : برای چشم بعدی هم به همین صورت انجام می دهیم .

کار ما تمام شد و می توانید تغییرات انجام شده روی هر دو لایه را بررسی کنید و میزان اندازه ای که تغییر داده اید را مشاهده کنید و در نظر داشته باشید که با استفاده از این آموزش هم می توانید اندازه چشم ها را کوچک و یا بزرگ کنید .

آیا مطلبی که مشاهده کردید مفید بود؟

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.

4 + 3 =